Ваше ім'я: *

Ваш email *


Біблійні уривки до Дня подяки

Ось 17 місць зі Святого Письма, які можна зачитати та використати на День подяки. Аби нагадати собі, що усім ми завдячуємо Богові.

Завжди радійте!   Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.

1 до Солунян 5:16-18

Благослови, душе моя, Господа, і все нутро моє святе Ймення Його! Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини Твої Він прощає, всі недуги твої вздоровляє.  Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує.

Псалми 103:1-4

Отже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть, бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою.

До Колоссян 2:6-7

І скажете ви того дня: Дякуйте Господу, кличте Імення Його, сповістіть між народів про вчинки Його, пригадайте, що Ймення Його превеличне! Співайте для Господа, Він бо величне вчинив, і хай це буде знане по цілій землі!

Ісая 12:4-5

Усяке добре давання та дар досконалий походить згори від Отця світил, що в Нього нема переміни чи тіні відміни.

Якова 1:17

Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!

1 Хроніки 16:34

Отож ми, що приймаємо царство непохитне, нехай маємо благодать, що нею приємно служитимемо Богові з побожністю й зо страхом.

Тут благодать у значенні подякиДо Євреїв 12:28

Ходіть, заспіваймо Господеві, покликуймо радісно скелі спасіння нашого, хвалою обличчя Його випереджуймо, співаймо для Нього пісні, бо Господь Бог великий, і великий Він Цар над богами всіма, що в Нього в руці глибини землі, і Його верхогір’я гірські, що море Його, і вчинив Він його, і руки Його суходіл уформували!

Псалми 95:1-5

Радійте в Господі завсіди, і знову кажу: радійте! Ваша лагідність хай буде відома всім людям. Господь близько! Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою.

До Филип’ян 4:4-6

Це день, що його створив Господь, радіймо та тішмося в нім!

Псалми 118:24

І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте! Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні! І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім’я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві.

До Колоссян 3:15-17

А тепер, Боже наш, ми дякуємо Тобі, і славимо Ім’я Твоєї величі.

1 Хроніки 29:13

І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом, розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа, дякуючи завжди за все Богові й Отцеві в Ім’я Господа нашого Ісуса Христа, корячися один одному у Христовім страху.

До Ефесян 5:18-21

Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!  хай так скажуть ті всі, що Господь урятував їх, що визволив їх з руки ворога, і з країв їх зібрав, від сходу й заходу, від півночі й моря!

Псалми 107:1-3

Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім’я Його славлять.

До Євреїв 13:15

Блаженні непорочні в дорозі, що ходять Законом Господнім! Блаженні, хто держить свідоцтва Його, хто шукає Його всім серцем, і хто кривди не робить, хто ходить путями Його!  Ти видав накази Свої, щоб виконувати пильно. Коли б же дороги мої були певні, щоб держатись Твоїх постанов, не буду тоді засоромлений я, як буду дивитись на всі Твої заповіді! Щирим серцем я буду Тебе прославляти, як навчуся законів Твоїх справедливих. Я буду держатись Твоїх постанов, не кидай же зовсім мене!

Псалми 119:1-8

Дяка Богові за невимовний дар Його!

2 до Коринтян 9:15