Ваше ім'я: *

Ваш email *


Чоловік-патик

Книжечка британської авторки Джулії Дональдсон з ілюстраціями Акселя Шеффлера «Чоловік-патик» («Stick Man») вперше опублікована у 2008 році й відтоді стала досить популярною як серед маленьких, так і дорослих читачів. На основі цієї книжечки було відзнято яскравий мультфільм, що  вперше вийшов у світ на Різдво 25 грудня 2015 року на каналі ВВС. Рекламу до мульфільму можливо переглянути на ютюбі, а епізод – на каналі ВВС. Також існує театральна вистава.

Розроблено ігровий додаток, у якому дітки допоможуть Чоловікові-Патикові та Дідові Морозові роздати подарунки діткам на Різдво.

Історія має офіційний веб-сайт, де можна знайти різні завдання для діток.

Це книжечка про сім’янина Патичка, який попри свою волю пережив різні пригоди, адже в ньому бачили лише дрючка, гіллячку, а не чоловічка. Він побував у зубах у песика, у ролі палички для дитячої гри (кидання гілочок у річку й чия швидше пливтиме), як матеріал для виття лебединого гнізда, як щогла для прапора на замку з піску, лицарський меч, дрючок для носіння сумки, паличка для малювання на землі, лук, бейсбольна біта, бумеранг… Врешті його, змученого і виснаженого,  підібрали як хмиз для розпалювання багаття в каміні. Проте на Різдво стаються дива. Коли Чолвік-патик прокинувся, він побачив, що хтось опускався димарем донизу. Звичайно ж, це був Санта (Дід Мороз)! Наш головний персонаж допоміг йому роздати подаруночки діткам у різдвяну ніч і, на диво своїй родині, повернувся цілісінький, живісінький, з безліччю вражень.

Російською мовою книжечку перекладено як «Человеткин».