Ваше ім'я: *

Ваш email *


ПРО КОНСУЛЬТАНТА


Олеся Елві

Олеся Елві

Олеся Елві  – дружина, мама, українка, яка мешкає в ОАЕ, консультант для мам, керівник Українськго дитячого клубу в ОАЕ, автор проекту “Книжечка до серденька”, рецензій і відгуків на дитячі книжки.
Як консультант Олеся – спеціаліст у:
– міжособистісних стосунках (у подружжі, з дітьми, з друзями, колегами, родичами);
– особистісному зростанню;
– пошуку покликання;
– дитячому вихованню;
– дитячій книжкотерапії.
Олеся в мережі
Особистий сайт Олесі http://www.mamaelvey.info/

Фейсбук https://www.facebook.com/MamaElvey

Інстаграм https://instagram.com/mamaelvey/

Канал на YouTube https://www.youtube.com/mamaelvey

Блог https://plus.google.com/u/0/+MamaElvey/

Волонтерство. Також Олеся займається волонтерською діяльністю:
– волонтер у служінні жінкам у тюрмі;
– волонтер в дитячих навчальних програмах;
– наставник-консультант для деяких працівників громадської організації «ССХ України».
 Досвід
У минулому Олеся працювала редактором у видавництві «Знання України», координатором руху випускників громадської організації «ССХ України».
Вона займалась організацією конференцій, зустрічей, семінарів, тренінгів для випускників з університетів на теми покликання, стосунків, планування, пошуку роботи, теології роботи. Також була організатором молодіжних таборів і ток-шоу.
Олеся була в ролі ведучої на тренінгах та семінарах з планування,  пошуку покликання, самореалізації, теології роботи на конференціях «ССХ України» і міжнародних конференціях IFES, а також у ролі особистого консультанта для випускників і студентів «ССХ України».
Освіта й навчання:
– Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, філолог, фольклорист.
– Навчальні програми Євразійського інституту й конференцій IFES з теології, християнського консультування, міжособистісних стосунків, лідерства, культурології, політики, світоглядних позицій, планування, тайм-менеджменту, організації подій.
– Навчальні тренінги з тайм-менедженту, покликання,  самореалізації, стосунків, міграції та превенції торгівлею людьми, лідерства від Світлани Гончарової («Флаймама»), Іцхака Пінтосевича (Isaac Pintosevich Systems), Ореста Зуба (Openmind), IOM  (International Organization of Migration), МЦХЛ (“Центр християнського лідерства”).
Учителями Олесі у сфері міжособистісних стосунків, особистісного росту, пошуку покликання, дитячого виховання й освіти були і є:  Gary Chapman, John M. Gottman, Larry Crabb, Gaty Thomas, Stephen Arterburn, Helen Andelin,  John and Stasi Eldredge, Kevin Leman, Chip Ingram, Paul Tripp, Henry Cloud, Rich Lamb, Dr Dobson,  Norman Wright, John Gray, Mark Gungor, John Piper, William and Martha Sears, Gary Ezzo, Robert Bucknam, Stephen Covey, Brian Tracy, Martha Neu, Jim Huse,  Михаїл і Надєжда Тєлєпови, Віктория Калмикова, Іцхак Пінтосевич, Світлана Гончарова.