Ваше ім'я: *

Ваш email *


Запрошую тебе на консультацію


Отримати анкету для запису на консультацію

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ось вже 5 років я переживаю радощі й труднощі материнства.  І я знаю, що радощами поділитись завжди легко, але не завжди є людина, яка має достатньо вмінь і знань, щоб  підтримати,  скерувати і провести через кроки до вирішення життєвих проблем. Для цього потрібен консультант.

Я запрошую тебе на консультацію, якщо тобі необхідна підтримка в наступних питаннях:  стосунки в сім’ї, виховання й навчання дитини,  організоване життя вдома, покликання – ти хочеш знати чим тобі займатись в житті? Якщо у тебе є бажання рости у цих сферах, але не знаєш, з якого кроку почати і як взагалі про щось думати крім побут, то консультація – буде першим кроком у вирішенні твоїх питань і проблем.

Я щиро вірю в те, що більшість серйозних проблем можна уникнути, якщо жити усвідомлено і робити все, що від тебе залежить,  щоб покращувати своє життя. Чим відрізняється людина розумна від людини мудрої? Розумна людина знає як вийти із тяжкої ситуації. А мудра – як в неї не потрапити. Тож, якщо ти мама розумна та мудра, то ти розумієш, що тобі потрібно рости, розвиватись, справлятись із буденними питаннями.

Можливо, ти читала книжки на теми, які тебе турбують, пробувала робити перші кроки для зміни ситуації та росту,  але твоя справа або не зрушилась або ти не пройшла далеко. Тобі потрібен поштовх, тобі потрібен рух! Для того,  щоб рухатись ефективно, бачити зміни, потрібен консультант, який вислухає, оцінить твоє життя і твою ситуацію і дасть тобі практичні інструменти як діяти. Консультант підбадьорить тебе і проведе через перші важливі кроки, так я ти підбадьорюєш своє маля ступати перші крочки, поки воно не починає ходити впевнено.

Що потрібно зробити, щоб отримати консультацію?
1. Ти в підписній формі поруч біля відео записуєшся на консультацію.
2. Я надсилаю тобі на електронну пошту анкету із запитаннями, яку ти маєш заповнити. Це для того, щоб я краще могла знати твою ситуацію і щоб сама консультація була більш ефективною.
3. Заповнену анкету ти надсилаєш мені на імейл. Я її читаю й аналізую.
4. Ти оплачуєш консультацію через Інтернет.
5. Ми домовляємось про день і час консультації, яка триватиме рівно 1 годину. Обмінюємось нашими контактами програми скайп, щоб вийти на зв’язок.
6. Ми зв’язуємось в домовлений час.
Як виглядатиме сама консультація?
1. Під час аудіо- чи відеорозмови на (твій вибір) ми визначимось,
у чому тобі найбільше потрібно змін і росту і пропарюємо цю тему.
2. Також я дам практичні завдання і тобі потрібно буде відзвітуватись зі мною щодо їх виконання через електронну пошту у вказаний мною під час консультації термін.
3. Я запишу нашу розмову і надішлю тобі для прослуховування, щоб ти знову могла звернути увагу на важливі моменти.
Я забезпечую конфіденційність інформації, якою ти будеш ділитись зі мною.
4. Тобі потрібно буде написати письмовий відгук про нашу консультацію, відповівши на кілька дуже простих запитань.

Вартість 1-єї одногодинної консультаці – 100 гривень.

Отже, заповни підписну форму, щоб отримати анкету із запитаннями-помічниками. Чекаю на тебе на консультації.
Бажаю тобі змін, росту й руху. Радості й повноти від життя.

Олеся Елві, консультант для мам.

З відгуками про мої консультації можеш ознайомитись тут.

Про мене читай тут.