Ваше ім'я: *

Ваш email *


Медяник для Миколая

“Медяник для Миколая” – збірочка історій, а також “миколайські” вірші (В. Вздульської та Н. Кметюк) й рецепт для виготовлення миколайчиків. Видана у “Братському” в 2013 році. Упорядкувала Юлія Березенко, проілюструвала Мар’яна Качмар.
Перша історія (автор Галина Кирпа) про п’ятирічну дівчинку, яка чекає на Миколая. Саме в неї виникла ідея подарувати святому медяника (звідси і назва збірочки), адже не тільки він до неї, а й вона до нього в гості зібралася.
Історія “Цок-цок” Оксани Лущевської звісно ж, про годинник. Але не тільки. Тут є персонажі-діти, які у нічних сутінках виглядають святого з подарунками, і тварини (пес, кіт і мишка), які стають причетними до ночі Миколая.
“Сніжинки для Миколая” Наталки Малетич про зайчиків, які замість того, щоб нудитись дощовою зимовою погодою, витинають паперові сніжинки і таким чином закликають справжню сніжну зиму й вітають Миколая.
“Кольчині вуглинки” Володимира Чернишенка про таких діток, які на Миколая іноді замість подарунків отримують лозинку або вуглинку. Але навіть такий “подарунок” можна обернути на добре.
Й остання історія Галини Манів “Добрий Миколай” розповідає дітям, чим же святий відрізняється від діда Мороза і в чому полягає його доброта.