Ваше ім'я: *

Ваш email *


Слимачок і Кит

Книжечка Джулії Дональдсон «Слимачок і Кит» створена у тандемі з ілюстратором Акселем Шеффлером вперше вийшла у світ у 2003 році й відтоді отримала деякі  нагороди: Найкраща книжка року для дошкільнят (2004), нагорода від телеканалу «Blue Peter» – найкраща книжка для читання вголос (2005), Нагорода «Ґіверні» – Найкраща наукова ілюстрована книжка (2007).

Це видання існує не лише в друкованому вигляді, а й як аудіокнижечка, театральна вистава, а також –  на мові жестів для глухонімих.

Це історія про крихітного Слимачка, який був шукачем пригод і на щастя познайомився із велетенським Китом, який міг допомогти йому у втіленні мрії. Подорожуючи на хвості величезної морської істоти Слимачок побував у холодних морях, коралових печерах, серед високих хвиль, створених моторними човнами… Але саме головне – це маленьке створіння могло врятувати життя своєму приятелеві-велетневі. Коли кита морським припливом винесло на беріг, Слимачок поспішив у найближче поселення, потрапив у школу на урок і своїм крихітним тільцем на дошці посеред уроку повідомив учнів і вчительку про те, що Кит у небезпеці. Рятувальна бригада пожежників поливала Слимачкового друга водою, поки не настав час морського відпливу і маленький та великий приятелі знову були в морі – у безпеці. Повернувшись додому Слимачок розказав родині про їхні пригоди. Інші слимачки теж мали нагоду покататись на Китовому хвості.