Ваше ім'я: *

Ваш email *


Чарлі та Сирний Монстр

У багатьох народів  існує фольклорний мотив про те, що  місяць – то насправді велика головка сиру. Автор Джастін Бьорч вирішив оживити цей мотив і написав дитячу книжечку «Чарлі та Сирний Монстр». Ілюстрації Шарон Кармер зробили розповідь ще цікавішою.

Звичайно, щоб переконатись, що це саме так, треба побувати на супутникові Землі. Отже, хлопчик Чарлі разом із татком майструє вдома ракету і у нічний час відправляється у космічну подорож. На його превеликий подив  Місяць справді із сиру, ще й його улюбленого – «Чеддер».  І, звичайно, це – найсмачніший у світі сир! Не встиг Чарлі добряче поласувати ним, як зустрів Сирного Монстра. Виявляється, на Місяці багато таких монстрів і вини по-трошку з’їдають його всього. Це збентежило Чарлі, проте Монстр повів його на особливу екскурсію – показати, як виробляється тут сир. Отож, як і для будь-якого сиру у світі, потрібне молоко, а для цього потрібна корова. От, на Місяці є своя місячна Корова, яку сирні монстри доять. З’їдять вони шматок Місяця – він виглядає як молодик, а тоді додадуть до нього свіжоствореного сиру – і він знову стає повним місяцем.

Після такої пригоди Чарлі тепер знає, чому Місяць на небі буває різної форми, а зранку на сніданок їсть гріночку з улюбленим сиром.