Ваше ім'я: *

Ваш email *


Чарівний пляж

Що ж можна робити на пляжі? Про це у дитячій книжечці австралійської авторки й ілюстраторки Елісон Лестер “Чарівний пляж”.
У віршованій формі в книжечці оповідається, що відбувається на пляжі в реальному вимірі та в уявному.
Адже ми з вами знаємо, як дітки можуть собі науявляти грандіозні пригоди, просто граючись. Це мені найбільше подобається у світі дитинства. Уява малят не має меж.
Отож, на пляжі, в першу чергу дітки купаються, плескаються, граються у воді, але “насправді” вони осідлали білогривих коней і катаються на них. Дітки риють ямки і канавки, будують піщані замки, але “насправді” Принцеса із замку бореться із Вогнедишним Змієм за життя Принца. Зверніть увагу, це не середньовічні часи, зараз уже Принцеси визволяють Принців? На пляжі дітки купаються у заповнених морською водичкою калюжах, відшукують у них крабиків, морських зірочок та інших створіннячок, проте “насправді” вони потрапляють у Підводне Царство, їдуть верхи на звивистому хвості Морського Дракона, пропливають повз різних риб.  На пляжі дітлахи прогулюються, запускають повітряних змів, відшукують винесені хвилями на беріг пір’їнки та мушельки. Але “насправді” вони відкривають скриньку зі “справжніми” морськими скарбами. На пляжі дітки катаються на човнику, що колишеться на хвильках біля берега, однак “насправді” вітер наповнює вітрила й човен вирушає у подорож до незнаних островів. На пляжі дітки із кладочки позакидали у воду вудочки і чекають, коли клюне рибка, але “насправді” вони зловили величезну акулу, яка намагається зірватись із гачка. На пляжі дітям подобається грітись біля затишного багаття, дивитись на місячну доріжку на морі, але “насправді” маяк на скелі відповідає на сигнал із моря й контрабандисти в темряві покрадьки у ящиках переносять щось підозріле.  У будинку біля пляжу діткам приємно спати на зручному широкому ліжку і слухати звуки прибою.