Ваше ім'я: *

Ваш email *


Дарунок святого Миколая

Коли приходить Миколай, він приносить подарунки: іноді такі, які ми очікуємо, інколи це зовсім не подарунок, а різочка, а часто це зовсім щось неочікуване, але необов’язково матеріальне.

Книжечка «Дарунок святого Миколая», видана у видавництві «Братське» містить у собі різноманітні історії про дуже різні подарунки від улюбленого багатьма дітками святого. Книжку упорядкувала Юлія Березенко, до неї увійшли поетичні та прозові твори українських авторів про Миколая: Валентини Вдзульської, Галини Манів, Ігоря Калинця, Світлани Прудник, Лідії Дяченко, Наталки Малетич, Оляни Рути, Зоряни Живки, Юлі Смаль, Оксани Лущевської, Віри Вовк, Олесі Мамчич, Володимира Чернишека, Галини Кирпи.

Святий Миколай в історіях не лише отримує листи, а й пише їх, кидає виклик і допомагає навчитись турботі й терплячості.  Він вміє дарувати добре серце і навчає з милосердям ставитись до творіння та друзів. Святий  носить із собою гілочки-різочки із чарівного дерева на небі. Миколай  дослухається до ангелів-охоронців і приходить із ними, розносячи подарунки малюкам.  Цей добрий святий має своїх посланців: дітей на землі, які від його імені можуть подарувати подарунки на свято Миколая і своїм домашнім пухнастим улюбленцям і навіть дорослим!

Саме у напередодні Дня святого Миколая дітки особливим чином можуть навчитись любити своїх рідних, наприклад, як приймати свою маленьку сестричку, яка увесь час заважає. У День святого Миколая діти-сироти отримують батьків, а одинокі діти у сім’ї –братиків або сестричок.

Миколаєві завжди щастить: він приходить у ситуацію, де є потреба в доброті та милосерді, а ще якимось дивним чином він може пробратися у замкнений будинок, знайти потрібне ліжко, потрібну подушку і навіть при цьому нікого не розбудити.