Ваше ім'я: *

Ваш email *


День матері

“День матері”. Книжечка написана американською дитячою письменницею Енн Роквел і проілюстрована її донькою Лізі Роквел.
В історії розповідається про те, що дітки прийшли на урок і кожен приніс із собою ґудзика. Вчителька посадила діток у коло і почала розпитувати у них, хто як святкуватиме День матері.
Ця історія дає багато цікавих ідей діткам, як порадувати свою маму в цей день. Школярі поділились своїми ідеями: хтось покличе на допомогу старших, наприклад Евелін. Її татко і братик готуватимуть солодкі бублики, а вона посипатиме їх цукровою підрою. Мама в цей день відпочиватиме. Одна дівчинка піде з мамою на прогулянку в гори і вони влаштують там пікнік, для цього вона наперед купила смачного улюбленого маминого винограду. Хтось подарує мамі змайстровану з татком шпаківню, бо мама любить садівництво, хтось посадить у дворі деревце, хтось заграє на скрипці, хтось поїде в магазин купувати мамі кухонний стіл. Чиясь мама організує святкування для сестри, у якої має народитись маля. А в однієї дівчинки мама померла і її виховує бабуся, тому вони підуть разом у ресторан і замовлять їжу, яку колись готувала мама…
Учителька запропонувала діткам зробити для своїх матусь сюрприз – квіточки, у яких серединками стали ґудзички, які дітки приесли із собою!