Ваше ім'я: *

Ваш email *


Диво для найменшого Ангелика

Що на землі є таким як на небі? Воно біле і пухнасте як хмаринки. Це щось прохолодне і приємне як морозиво. Воно яскраве як ангельський святковий одяг, прекрасне, ніжне, як посмішка Господа і приносить радість ілюдям, і тваринам, і рослинам.

Звичайно, ви здогадалися, що це сніг. А хто ж його придумав і як він з’явився на землі? Про це історія сучасної української письменниці Галини Манів «Диво для найменшого Ангелика», видана в «Зимовій книжці» видавництва «Братське» із серії «Християнська читанка».

Ангелик і його друзі мали різні ідеї як прикрасити землю до Різдва. Одні придумали сяючу прикрашену ялинку, інші – колядки, вертепні історії, різдвяні казки, а от сніг – був задумкою наймолодшого Ангелика. Добрий Господь почув його мрію. «Цілу ніч на землю падали сніжинки. А вранці, коли люди прокинулися, вся земля уже була біла-білісінька. Дерева й кущі загорнулися у сніжні кожушки й нарешті зігрілися, а звірятка радісно бігали наввипередки пухнастим килимом й рили в ньому теплі нірки… Люди висипали на вулицю, і радості їхній не було меж.»