Ваше ім'я: *

Ваш email *


Дощовий день

Пам’ятаєте історії про Хрюшу автора і художника Валерія Горбачова? Або його ілюстрації з журналу “Мурзилка”?

Цей дядечко став відомий в усьому світі. Після того, як у 1991 році він із сім’єю емігрував до США його книжки стали видаватися не лише украінською та російською мовами, а й англійською.

Автора українського походження тепер не лише українські, а й американські діти, а також твори перекладені низкою різних мов.

Книжечка “Дощовий день” про те як Хрюша змок ущент. Козлик намагається довідатись як це сталося. Хрюша розповідає про те, як він сховався від дощу під великим деревом. До нього приєднались різні тварини – від однієї маленької мишки (із поступовим наростанням за розміром і кількістю тварин) до десятьох велетенських слонів. (Історія дещо схожа на українську народжу казку “Рукавичка”: в одному місці з кожним наступним кроком приєднуються тварини і дедалі їх стає більше, а тоді настає розв’язка. Лише в книжечці Горбачова тварини не з українських народних казок, а більш “екзотичні”).

У казочці Друг-Козлик подумав, що Хрюша не помістився під велетенським деревом, тому й змок, проте виявилося, що причина була інша.