Ваше ім'я: *

Ваш email *


Джеральдинин сніговій

«Джеральдинин сніговій». Джеральдина – це така маленька свинка, про яку різноманітні історії понаписувала американська дитяча авторка й ілюстраторка Холлі Келлер.

Саме у цій книжечці Джеральдина чекає на перший сніговій. Вона вже приготувала саночки і сидить біля вікна – виглядає його! Але він не приходить і дівчинка-свинка тепло вдягаєьтся та вирішує чекати на нього надворі. Прогулюючись вона зустрічає різних тварин, кожна з яких по-своєму готується до випадання великої кількості снігу: овечка, пані Вілсон, накупила яблучок, бо коли настане завірюха, то складно буде ходити за покупками; пан Пітерс несе стоси книжок з бібліотеки, щоб було чим зайнятись холодними зимовими вечорами після завірюхи; лис Харпер  кладе насіння у годівничку для пташок, аби вони не загинули після хурделиці; а дядко Альберт готує снігоочисник, щоб бути готовим після сніговію. До самого вечора бідна Джеральдина не дочекалася снігу, а вночі він випав!

Зранку, ще не розплющивши очі, свинка почула звуки трактора-снігоочисника і зрозуміла – сніговій прийшов! Пані Вілсон напекла яблучних пирогів, пан Пітерс насолоджувався читанням біля каміна, пан Харпер рахував птахів біля годівнички, а Джеральдина каталася на санчатах!