Ваше ім'я: *

Ваш email *


Гусочка в ямі

“Гусочка в ямі” – дитяча книжка авторки німецького походження Джудіт Кер, яка із родиною втекла від нацистів у 1933, і жила міжнародним життям в Англії, Швейцаріі та Франції.
Дитяча історія про мирні часи. В одному містечку із ставка у яму витекла вода і гусочці Катерині з її чоловіком Чарлі та гусенятками потрібна нова оселя. У той час як родина гусей вирушає у підземне цартсво труб і тунелів у пошуках нового помешкання й потрапляє в різні неприємні пригоди, люди міста на чолі з мером намагаються наповнити ставок водою знову, а маленька дівчинка Мілі найбільше бідкається й переживає за долю любих їй птахів.
Коли ставок наповнено, мешканці міста відпочивають і їдять вдома у мера (який чудовий мер!), проте дівчинка не знаходить собі спокою, зачиняється у ванній і плаче, бо ж давніх мешканців ставка немає.
У той час у пошках нового дому, гуси вилазять із підземного тунелю то у відкритий люк, де ведуться ремонтні роботи, то у міський фонтан, то в зоопарк до басейнів із бегемотами.
Постійно мама-гусочка шукає виходу, у той час як гусак лише реалістично дивиться на ситуацію і каже, що в них нічого не вийде, але врешті йде за дружиною (я нерідко спостерігала таку модель стосунків між подружжями).
Остання спроба гуски Катрерини знайти новий ставок, наповнений водою – і вони вилазять із тунелю через трубу прямо у ванну мера, де сидить зарюмсана Мілі. Тепер радості дівчинки немає меж! Радіють також мешканці міста й випускають гусей у наповнений водою старий став. ‪