Ваше ім'я: *

Ваш email *


Хто зробить сніг

Чудова дитяча книжечка “Хто зробить сніг” Тараса і Мар’яни Прохаськів розпочинає собою унікальні історії життя багатодітної кротячої сім’ї.
З дитиною ми поринаємо у підземелля, в затишну оселю кротячої родини. Звідти ми мандруємо лісом і разом з героями – кротенятами й іншими лісовими мешканцями – буваємо у місцинах, де зазвичай всі люди бувають: у крамниці, у кафе, на ріці, на ковзанці. Усі ці місцини, такі приємні, що хочеться побути там ще, але також хочеться читати далі, щоб побувти в нових.
Ми мандруємо не лише просторомі, а й у порах року: з кротенятами святкуємо весну, насолоджуємось літом, осінню і розважаємося на снігу взимку.
Смакуємо не лише теплими стравами, а й чаєм з жасмином, який мама заварює собі й татові, та кавою, яку тато заварює собі й мамі.
Ми пишаємося геройством Муркавки і боїмося разом із Повзом. Кожне кротяче ім’я унікальне, так само як й імена інших персонажів. Також ми смакуємо унікальними галицькими словами: “коц”, “зупа”, “канапка”, “встидатися”, “нє”.
Мені подобається тато-кріт – природжений журналіст, який знаходить сенсації для лісової газети, і мама-кротиха (дуже імпонує мені): вона не лише добре дбає про 13 дітей та дім, а ще й вчить португальську, французьку, вирощує орхідеї та скакає на батуті.
А ще як сім’я вони всиновили когось, хто на них зовсім не схожий.