Ваше ім'я: *

Ваш email *


Катання на ковзанах із ведмедями

«Катання на ковзанах із ведмедями» – не просто цікаво написана історія, а ще й надзвичайно красиво проілюстрована британським не просто ілюстратором, а інженером паперових виробів, зокрема в поліграфії, британцем Енді Менсфілд. Поки дитина слухає казочку, завдяки малюнкам і текстурі книжкові персонажі справді оживають.

Написав же історію чоловік, який у першу чергу відомий у світі як ілюстратор, англієць, який живе у Швейцарії, Ендрю Брейкспеар.

Це розповідь про хлопчика Тіма, який спершу уважно спостерігав за мешканцями його села, які катались на ковзанах, а потім вирішив і сам спробувати. Але спершу в нього нічого не вийшло, він лише насмішив своїми спробами і падіннями людей. Проте вночі сталося диво: після того як Тімові наснилося, що він гарно і вправно катається на ковзанах, хлопчик схопився з ліжка, не забув взяти із собою ковзани і помчав до скутого кригою гладенького озера, на якому вдень каталося так багато людей. Поки він надягав ковзани, то помітив, що одна із кучугур почала рухатись, потім інші –  і врешті вони перетворились на снігових білих ведмедів! Тім тримався за найменшого ведмедика і ковзаючись разом із цими білими створіннями він навчився триматись на кризі і навіть  гладенько ковзатись на каткові. Під ранок Тімові довелося повернутись додому – щасливим і задоволеним. А вдень хлопчик здивував односельчан своїм надзвичайним вмінням робити різні викрутаси на ковзанці. У той час, коли замети для людей виглядали як звичайні кучугури, для Тіма вони були особливими ведмедями, найменший із яких навіть усміхнувся до нього.

Ця книжечка добре розвиває уяву. Як іноді разом із діточками ми можемо стежити за хмарками і уявляти – хто вони, таким самим способом ми можемо розглядати кучугури. Після цього тиха зима може для нас справді ожити.