Ваше ім'я: *

Ваш email *


Ковчег Ноя

Скільки вже перекзано і розказано історій про Ноя! Це видання унікальне тим, що Ілюстратор Пітер Спаєр передав біблійний сюжет через картинки. Книжечка розпочинається з ілюстрації, на якій Ной мирно збирає виноград у своєму винограднику, поки решта людей воює, а закінчується ілюстрацією з Ноєм, знову ж у своєму винограднику, але уже на новій землі, яка пережила потоп. Праотець ще не збирає плоди, він розпочинає все знову, насаджуючі маленьки лози у рівні рядочки. У небі переливається барвами веселка, а на горі Арарат велично стоїть ковчег.
Все, що в середині історії, на картинках зображено реалістично: сотні різних тврин, ковчег з різними відділеннями, клітки для хижаків, дружина злякалася мишей і видерлася на підвищення, син на вилах подає жирафі солому… Ной ловить рибу з ковчегу, вночі кімната на його велетенському кораблі освітлена свічечкою, совині очі сяють у темряві. Зсередини судно виглядає великим, але ззовні, коли глянути на покриту водою землю – це ледь помітний човник удалечині.
Ця книжечка саме для того, щоб ви з дитиною могли стати самі персонажами цієї давньої історії. Розглядаючи кожну картинку, ви помітите багато непримітних спочатку деталей.
Хочу сказати, що в даному виданні є текст – 1 речення на першій ілюстрації й одне на останній. І є на одній сторінці римований опис тварин від Якобуса Ревіуса, перекладений Пітером Спаєром