Ваше ім'я: *

Ваш email *


Крижане серце

А чи знаєте ви, що історія “Крижане серце” (автор сценарію – американська режисерка Дженіфер Лі)  передає нам суть Євангелія? Принцеса (а згодом і королева) Ельза мала те, що контролювало нею і чого вона не могла позбутися, а зі страхом це ставало навіть сильнішим. У випадку з Ельзою це її магічна сила створювати кригу,  у випадку з кожною людиною – це прив’язаність до якогось гріха. І як Ельза боялась комусь завдати шкоди своєю магією часто ми, люди, боїмося нашкодити своїм ближнім тим, чого самі контролювати ще не здатні, але вдіяти нічого не можемо, бо не знаємо як.
Лише вчинок Справжньої Любові міг врятувати королеву і все королівство Ерендел. І як вона, люди часто шукають цю любов деінде і навіть не усвідомлюють, що Той, Хто їх любить, завжди поруч, завжди готовий бути близько і протягнути руку допомоги.
Рятівником виявилася принцеса Анна, яка віддала своє життя за свою сестру-королеву. Саме вона стала на захист Ельзи, ризикуючи втратити своє життя. І таки втратила, але не назавжди. Анна знову стала живою – і тепер вони найкращі друзі.
Її двері вже більше ніколи не зачинені від сестри. А крижана магія вже не володіє Ельзою, королева вміє нею керувати і її контролювати, вона вміє те, що має, використовувати на радість
Христос теж є поруч, Він віддав Своє життя за людей, але Він не є мертвий, бо після смерті став знову живим – воскрес. Тепер ті, хто прийняли Його близькість і вчинок Правдивої Любові, стають  Його друзями і не зачиняють деверей своїх сердець від Його Любові . А гріх вже не володіє такими, бо вони знають, як із ним боротись.