Ваше ім'я: *

Ваш email *


Легенди про звірят

Польська письменниця Яніна Гертц так прониклася біблійними історіями, що написала оповіді про життя Христа, залучивши в них не лише людей, які могли бути причетними до історії народження, життя і смерті Спасителя, а й різних тварин.
Чорне козлятко, яке мало стати козлом відпущення, приводить нас до печери-стаєнки, де народився Ісус. Ведмедик панда з маленьким китайським хлопчиком, сином мудреця, прибуває з далеких країни до хати у Вифлеємі, де жила Свята Родина. Історія про вовків розгортається в Єрусалимі, перед втечею Родини до Єгипту. Яструб царя Ірода зустрічається з юним Ісусом у Єгипті, а мавпочки розважають Його неподалік від величного Нілу. Верблюд купця-єгиптянина є свідком зцілюючої розмови Христа з маленьким хлопчиком. Бджоли дають мед Предтечі Іванові. Лис запрошує Ісуса госювати до своєї нори, коли Той вирушає із дому в дорогу служіння та проповіді. Хом’ячок пропонує Спасителеві зернинку під час молитви і посту в пустелі. Риба дає гріш на податок. Горобці свідчать про те, що без Його волі жоден з них не впаде. Осля з ослицею радісно прямують до Учителя, щоб ввезти Його до Єрусалима. Ягня для пасхальної жертви показує, за яку ціну було видано Господа. Кажани чувають із Ним у гетсиманському саду. Змія зустрічається із увязненим Христом перед розп’яттям. А кріт є свідком воскресіння.
“Легенди про звірят” – саме так називається книжечка. Історії художні, казкові, але допомагають краще й глибше зрозуміти Справжню Історію.
Книжка перекладена з польської на українську мову Любомирою Паньків, ілюстрації Роксоляни Прийми-Таміоли. Видана у видавництві “Добра книжка”.