Ваше ім'я: *

Ваш email *


Ліо – пізній цвіт

“Ліо – пізній цвіт”. На мою думку, ця книжечка корисна для батьків у першу чергу, а тоді вже для діточок – цікава і яскрава. Адже часто батьки поспішають з тим, щоб побачити ознаки розквіту у свої дітях: “А моя дитина вже вміє читати, в 3 роки!”, “А моя вже пише!”, “Моє дитя малює такі шедевральні малюнки!”, “Моє маля почало говорити реченнями у віці 1 року”, “А моє з’їдає всю їжу до крихти!”. І тоді ти, мама чи тато, починаєш думати – а що з моїм малям не так?
Але насправді щось не так із батьками. Ми, не задумуючись, ставимося до дітей як до речей і вихваляємося ними як сучасними смартфонами (з новими опціями), новим авто чи модним дизайнерським одягом. Але дитина – не річ, це Боже творіння. І в Бога є на всі свій час: час проростання, час цвітіння і буяння, час приносити плід і час старіння і відмирання, час нового життя.
Кожна дитина унікальна у своїх розумових здібностях, соціальних та практичних навчиках, умінні контролювати свої емоції, у фізичному розвитку і духовному теж.
Ця книжечка із привабливими тваринками і яскавими картинками нагадує нам про головне. Написана американським автором Робертом Краусом і проілюстрована Джосом Аруего – художником філіппінського походження.