Ваше ім'я: *

Ваш email *


Лисеня будує дружбу

Саме ілюстратор, художник міг придумати таку історію, бо вона про художнє мислення Лисеняти. Зазирнімо у книжечку британського ілюстратора Адама Релфа «Лисеня будує дружбу».

Зверніть увагу, що я не переклала назву книжечки як «Лисеня заводить друзів», а «Лисеня будує дружбу», бо головний персонаж історіїї ще зовсім маленький представник лисячого роду й не знає, що таке друзі, тому він намагається їх спочатку зловити сіточкою, але коли мама Лисичка пояснила, що друзів не ловлять, а дружбу будують, воно буквально сприйняло її слова і взялося до мистецтва.

Першого друга руде спробувало збудувати з паличок, яблучка і горшків. Проте такий друг зовсім не йшов на контакт і Лисенятко почувалось одиноким.

Але його самотності прийшов кінець, коли воно запросило до співпраці Зайчика. Із Зайчиком вони заходились створювати ще одного «друга», це вже був складніший витвір мистецтва: із ріпки, помідорів і гілочок. Однак цей «друг» виявився зовсім не товаришем. Тут їм допомагати взялася Білочка. Із нею вони збудували велетенського псевдодруга: із двох великих гарбузів, гілок та яблук.

Врешті Лисенятко не почувалось одиноким, воно навчилось будувати справжню дружбу, але зовсім не таку, яку собі кявляло спочатку.