Ваше ім'я: *

Ваш email *


Лист Дідові Морозу

Скільки існує різних казок про те – як же Дід Мороз (чи Санта Клаус) дізнається, які ж пордарунки дитинка хоче собі на Різдво. Пам’ятаю, коли я була маленька, мені мама казала: «Піди до кучугури, де найбільше сніжку Мороз наморозив, і прошепочи йому, що ти собі хочеш на Новий рік під ялиночку». Я так і робила й отримувала такий подарунок, який саме бажала – і така радість і щастя було від того, що мене цей казковий персонаж по-справжньому почув!

Але в багатьох сімях дітки пишуть листи до Діда Мрроза і саме так він дізнається, що ж дитині треба покласти під ялинку чи під подушку чи в шкрпеток чи в черевичок чи на підвіконня. Хлопчик з історії британської авторки Ґебі Ґолдсек написав отримав подарунок просто біля свого ліжка. Він, як і більшість дітей, написав листа Дідові Морозу, але відправив його незвичайним чином – через камін лист потрапив у димохід, його вітром винесло надвір і понесло до країни Діда Мороза. Засинаючи, хлопчик теж потрапив до цієї країни: побачив, як добрий Дідусь читає листи дітлахів, побував у майстерні, де ельфи виготовлюють іграшки, в іншій кімнаті, де іграшки гарно пакують, побачив як Дід Мороз вдягається у своє святкове вбрання, як подарунками навнтажують сани, і всіх вісьмох оленів, які злітають у повітря, несучи подарунки. Зранку хлопчик прокинувся і побачив біля свого ліжечка усе, що бажав.

Дизайн книжечки з ілюстраціями від Керолайн Педлер зроблений так, що всередині дитинка отримує папір для написання листа, а також конвертик – усе готово, залишається тільки листа написати.