Ваше ім'я: *

Ваш email *


Любимо маму!

Познайомлю вас із серією книжечок американського подружжя Стен і Джен Беренстейн, які є авторами та ілюстраторами серії книжечок під назвою “Беренстейнські ведмедики”. На основі їхніх історії також були вдзняті мультики про життя у Ведмежій країні.
Сьогодні я вам розкажу про книжечку, написану Джен і її сином Майком “Любимо маму!”.
У Ведмежій країні настала весна. Мами почали народжувати малят і особливо дбати прот них. Мама Робін годує черв’ячками своїх пташенят, мама Зайчиха вчить зайченят скакати, мама жабка вигулює своїх пуголовків… А Мама ведмежат дбає про них: смажить млинці, пере одяг, кладе пластир на побиті колінця, купає, вкладає спатки, обіймає, коли діткам щось погане сниться… І так щодня!
Одного разу, напередодні Дня матері, коли дітки побували в гостях у дідуся з бабусею, вони побачили старий альбом із фотографіями, який організувала їхня прабабуся, і вони побачили  фото бабусі, коли та була ще немовлям. Так у них винкла ідея – зробити такий альбом для їхньої Мами на день матері. Потай від неї вони знайшли коробку з фото й організували ганий альбом, який врешті подарували мамі, забігши до їхньої спальні! Вони наклеїли туди багато фотографій, щоб мама пам’ятала про те, як її дітки зростають! Мама була дуже вдячною, це глибоко торкнулось до її серця і вона просльозилась!
А потім вони разом вирушили до кафе, щоб відсвяткувати Мамин день!
Історія допомагає діткам усвідомити більше мамину турботу про них, дає ідею, що можна мамі подарувати й показує цінність творчості та спогадів.