Ваше ім'я: *

Ваш email *


Маленька сестричка для Френсіс

“Маленька сестричка для Френсіс” американського автора Расела Хобана з ілюстраціями Ліліан Хобан особливо буде цікавою для сімей, в яких народилась іще одна дитина. Адже для малят, які зростали самі, часто стає великим потрясінням поява ще одного члена, треба ділити батьків і немовлята забирають більшість їхньої уваги.
Босученя Френсіс зрозуміла, що з народженням маленької стестрички Глорії її життя вже зовсім не таке, як було раніше: не можна голосно гратися, треба допомагати батькам, мама затуркана й забуває попрасувти їй сукенку, купити родзинок у кашку на сніданок.
Протестує дівчинка властивими для дітей методами – вимагає уваги (просить принести купу іграшок, з якими вона спатиме в ліжку). Але піком протесту Френсіс є її “втеча з дому” – під кухонний стіл, бо в часи скрути можна добратись до печива на кухні.
Мудрі батьки своїми розмовами між собою про те, якою для них важливою є старша донечка і старша сестричка для Глорії розчулюють серце Френсіс. До того ж, вона не може довго сидіти під столом, коли батьки наспівують її улюблені пісеньки й повертається “додому”.
Автор з ілюстраторкою видали низку дитячих історій про Френсіс і її пригоди.