Ваше ім'я: *

Ваш email *


Мишеня Пік

Прочитали з донечкою книжечку «Мишеня Пік» і мені згадалося, як чудово російський автор Віталій Біанки пише про природу.

Переживаючи пригоди із маленьким рудим мишенятком, ми не тільки вболіваємо за його долю і з нетерпінням чекаємо на щасливий кінець. Ми також багато чого дізнаємося про життя польових рудих мишей. Я, наприклад, будучи дорослою, не знала, що мишки їдять гусіней і червэячків. А ще скільки всього вони можуть їсти!

Як вони виживають взимку. Також ми з дитиною дізнались, які саме помешкання для себе будують такі мишки – це не лише нірка під землею. Як ця крихітна тваринка слідує інстинктам. Ми дізнались дуже багато про мишачих ворогів. Хто на нього тільки не чатував! Але, за задумом автора головний персонаж залишився живий, щоб ще більше нам розказати про себе: як його прийняли хатні миші, що він їсть, як він реагує на музику сопілки. Моя дитина захотіла придумати продовження історії, бо хоч кінець і щасливий, проте наше мишенятко має пробиті легені і свистить, а моя донечка хоче, щоб усе до деталей в цій історії закінчилось щасливо.