Ваше ім'я: *

Ваш email *


На Великдень

«На Великдень» – чудове видання видавництва «Братське», упорядковане Юлією Березенко, яке допоможе не лише діткам, а й дорослим підготуватися до світлого свята Пасхи і не тільки, а й Славного в’їзду Христа в Єрусалим (Вербної неділі),  Радониці та Вознесіння. До збірки увійшли поетичні й прозові твори сучасних українських авторів.

Розпочинає книжечку історія «Вхід Господній у Єрусалим» Наталки Малетич, у якій ми потрапляємо до околиць Єрусалима, до родини, яка поділилась своїм віслючком, щоб Ісус в’їхав на ньому до славного міста. Ми співпереживаємо з дівчинкою Рут, яка так звикла до віслюка – він був її домашнім улюбленцем!

Оповідання «Котики» Оксани Радушинської про Ярему, який втрапив у небезпечну пригоду, який не був у захваті від вербових котиків, а хотів справжнє кошеня, й отримав його у подарунок. Але головне, що хлопчик пережив внутрішні зміни у свято Вербної неділі.

Володимир Чернишенко написав казочку про курку Шкабатурку, яка знесла червоне яйце, ризикуючи своїм життям заради Христа.

«Радісний ранок» Надійки Гербіш про ранок на Великдень очима горобчика Цвірінька: саме він побачив як жінки прийшли до гробу Ісуса, та не знайшли живого серед мертвих.

Ще одна історія Наталки Малетич про дівчинку Мартусю, яка розписувала писанки і розповідала про справжнє значення Пасхи мишці. А маленьке звірятко допомагало дівчинці робити розмальовані яєчка своїм хвостиком.

Легенда «Заячий Великдень» Людмили Юрченко про те, як зайчики стали провісниками Великодня.

«Світ красний як писанка» Галини Кирпи розповідає нам, що ж може бути написано на яйцях на Пасху і повертає нас до казки про «Курочку Рябу», до  пам’яті людей, відображеної на писанках.

«Пес» Валентини Вздульскої – про собаче щастя на Великдень, яке полягало не лише у викраденому кружальці ковбаси.

«Великоднє послання із падолисту» Зоряни Живки про те, як можна приготуватись до світлого весняного свята ще восени так, щоб навесні кожен отримав Великоднє привітання.

«Візьми мене за руку» Валентини Вздульскої показує нам глибинну дію воскреслого Христа в душах людей. Адже завдяки воскресінню навіть каміння оживає!

Оповідання «Дванадцять» Галини Ткачук не лише знайомить нас із тим, як самому виготовити  штучні жоржини, а й зі змістом поминального дня Радониці.

«Услід за Ісусом» Ірини Хомин про змагання рибки, зайченяти та орляти – хто зможе піти за Христом хоч на край світу. Але Господь пішов не просто на край світу, а в дім Небесного Отця. Історія вчить, що тільки любов може привести туди, куди пішов Христос.

«Бася їде вечірнім потягом» Зоряни Живки про те, чому  Вознесіння не є сумним святом. Чому радісно від того, що Він пішов до Отця.

Поетичні твори до цієї збірки написали Ярина Черняк, Зоряна Живка, Ірина Команець, Дмитро Чередниченко, Наталя Трохим, віра Вовк, Галина Манів.