Ваше ім'я: *

Ваш email *


Над і під снігом

Спочатку хочу розказати вам, як була написана книжечка «Над і під снігом». Кейт Месснер, вчителька однієї зі шкіл в Америці, поїхала з учнями на прогулянку до величезного Адірондекського парку в Сполучених Штатах. Це була зимова прогулянка, долання відстані на снігоступах. Вражень було багато. По дорозі додому вибоїстими шляхами у  шкількному автобусі, вона взяла ручку і блокнот і написала перший чорновий варіант цієї історії. Очевидно вчителька задумалась про те, що вона бачить не лише над поверхнею снігу, їй захотілось уявити підсніжне царство: світ природи, який ми не бачимо взимку. Художнє оформлення книжки майстерно виконав американський ілюстратор  Крістофер Сайлас  Ніл. Це хороша спокійна історія, яка допомагає діткам полюбити світ природи і спонукає до спостережливості.

На сторінках книжечки ми зустрічаємось із білочкою,  совою, оленем, мишками, полівками, зайчиком, жабами, бобрами, лисичкою, бурундучком, бурим ведмедем, джмелем.

Завдання до теми книжечки:

1)      Вийдіть на прогулянку, поспостерігайте з дітками за природою взимку. Якщо у вас є снігоступи чи лижі або саночки, спробуйте з ними.

2)      Назвіть тваринок з історії, нехай дитинка відповість, які тваринки мешкають взимку під сніжком, а які над.

3)      Згадайте, яких тваринок чи пташок ви бачили під час зимової прогулянки у лісі.

4)      Запитайте, яких ще тваринок, не названих у книжечці, можна побачити взимку в лісі в Україні. Які з не названих у книжечці впадають у зимову сплячку?