Ваше ім'я: *

Ваш email *


Найкращий подарунок

Ця книжечка може не лише стати чудовим подарунком на Різдво, а розказує нам про найкращий подарунок від Бога для людства – Ісуса Христа.  Книжечка містить чудову передмову, яка пояснює суть Євангелія і що такого особливого в Цьому подарункові.

Євангельські історії Благовіщення, подорож Святої Родини до Вифлеєма, народження Христа, відвідини новонародженого Месії  пастухами і мудрецями переказані доступною для дітей мовою Оленою П’ятилетовою із чудовими ілюстраціями від Оксани Дяченко. Моя дитина, подивившись на ілюстрації сама захотіла зліпити вертепчик із пластиліну. На картинках прилаштувались не лише «традиційні» тваринки з вертепу, а й качечка, киця, курчатка, і навіть слимачків можна знайти на одній із сторінок. Ілюстрації сповнені барв, а також об’ємні. Ангол, який прийшов із Доброю Новиною до Марії простягає їй квіточку-лілію.

Для багатьох дитячих видань з Різдвяною Історією  постає виклик – пояснення дітям, чому Марія не могла природнім чином від Йосипа мати дітей, чому це Боже чудо. У даному випадку переповідачка біблійної історії знайшла такий вихід: «Але як таке може статися? – запитала Марія. – Адже я ще незаміжня!».