Ваше ім'я: *

Ваш email *


Паровозик-утікач

“Паровозик-утікач” – книжечка із серії “Пригоди червоного паровозика”, написана й намальована англічанином Бенедиктом Блетвейтом.
Часто від дитячих історій я чекаю якогось сюжету, повороту, морального вибору персонажів і вирішення проблем та премоги добра над злом.
Але деякі з них, як оця, зовсім не потребують усього цього. Це книжечка-картинка, пізнавальна замальовка.
Сюжет простий: машиніст Даффі, будучи сонним і бажаючи допомогти бабусі на платформі, не встиг вчасно заскочити на паровозика, і той вирушив у подорож залізницею без нього. Даффі усіма способами намагається догнати свого сталевого коня. Йому надають свою поміч водій на грузовику, ботман на човні, велосипедисти, наїзники на конях, фермер на тракторі й пілот на гелікоптері. Наздогнавши паровозика, машиніст довозить його до станції, відпочиває на пляжі та щасливо повертається додму.
З історії дітки дізнаються про різні транспорнті засоби і тих, хто ними керує, про важливість порятунку, але ще більше дізнаються про життя через ілюстрації, багаті на деталі: поля, міста, ферми, луки, переповнені дрібними будинками, трваринами, людьми, рослинністю.