Ваше ім'я: *

Ваш email *


Помаранчевий дарунок

Як я вдячна Надійці Гербіш, авторці книжечки «Помаранчевий дарунок» за те, що її Мишенятко, разом з його багатьма пригодами, які увійшли до серії  книжечок авторки з пригодами Мишенятка, народилося саме напередодні Різдва. Це маленьке сіре звірятко прийшло на сторінки книжечки, а значить і до нас, щоб вилізти зі своєї затишної нірки, аби дізнатися про цей білий світ, який виявився не лише білим, а сповненим  барв.

Головний персонаж у куцих джинсиках пізнає світ не лише через запахи, а й кольори, а звуки та барви. Сніг в історії не просто  хрустить, а й виграє «ніжну мелодію, схожу на дзеленчання срібних дзвоників».

Чим для вас пахнуть кольори?  Знайомство Мишеняти  з кольорами відбувається біля затишного будинку Рудої Дівчинки. Зелений виявляється пахне зустріччю, новими відкриттями і новим життям, а помаранчевий – подарунком!

А взагалі книжечка – це неймовірна суміш запахів та інших приємних відчуттів. По-особливому теплою історія стала завдяки чудовим ілюстраціям Вікторії Кирриченко. Книжечка видана у видавництві «Брайт Стар Паблішинг».