Ваше ім'я: *

Ваш email *


Помічниця святого Миколая

Хто тільки не виступає в ролі помічників Миколая у різних історіях?  І анголи, і звірята, і дітлахи. Але сьогодні я вам розкажу про особу, яка особливим чином допомагає святителеві.  Це не ельф, не ельфиня, і не снігуронька, і не сніговик.

Це маленька дівчика Марічка, яка має капці-зайчатка, ну зовсім такі самі, як у моєї донечки.  Вона слухається щедрого дідуся, адже він у День своїх іменин роздає не лише подарунки. Небесний Микола, використовуючи такого земного ангола як слухняна Марічка, приносить мир у стосунки, справедливість та правдивість у невирішені конфлікти, він навіть піднімає з кутка «неслухняного» хлопчика.

Із кожним завданням від Миколая Марічці стає складніше, адже  вона ще не знає, як воювати у духовній війні. Дівчатко думає, що з останнім викликом від  святого вона не впоралась, адже їй треба було допомогти прийти у світ новій душі. «Довго і палко молилася Марічка, поки стомилася зовсім. Схилилася її голівонька на груди, і поринуло дівчатко в сон».  Але святкове диво таки сталося, хоча у капцях-зайчатах дівчинка зранку не знайшла подарунка від Миколая, і батьків вдома не було… Проте дівчинка і не здогадувалася який надзвичайний і незрівнянний подарунок приготувавя для неї у це особливе свято Миколай.

Історію про Марічку написала талановита сучасна українська авторка Валентина Вздульська в оповіданні «Помічниця святого Миколая», виданому у «Зимовій книжці» із серії «Християнська читанка» видавництва «Братське».