Ваше ім'я: *

Ваш email *


Татку, будь ласка, достань Місяця!

“Татку, будь ласка, достань Місяця! ” книжечка, написана й намальована відомим дитячим сучасним американським автором й ілюстратором Еріком Карлом.
Історія про дівчинку Моніку, яка, виглянувши у віконечко, подумала, що Місяця можна дістати й погратись ним. Проте, коли вона потягнулась за ним, то виявилось, що він надто високо. Тому вона звернулась за допомогою до Татка, якому довелося тягти довжелезну драбину, ставити її на верхівку гори та лізти за небесним світилом.
Проте виявилось, що Місяць надто великий, щоб його принести донечці. Коли він змегшився у розмірах, Татко зняв його з неба й приніс до Моніки. Дівчинка гралась ним, проте Місяць продовжував зменшуватись поки зовсім не зник. Та невдовзі знову з’явився на нічному небосхилі й почав поступово збільшуватись.
Ця історія не лише показує, що татусі готові дістати навіть Місяця для своїх маленьких принцес, але також допомагає діткам насправді зрозуміти що є досяжним, а що – ні. Завдяки цій історії з дітками можна вивчати таке оптичне явище як зміна розмірів Місяця.