Ваше ім'я: *

Ваш email *


Таємниці лісею “Кондор”

“Таємниці лісею “Кондор”” дитячого українського автора  Всеволода Нестайка відрізняються від усіх історій серії “Дивовижні пригоди в лісовій школі”. Здається, ніби ця розповідь просто штучно додана до пригод, головними героями яких є зайчик Кося Вухань і Колько Колючка.
Адже в цій казочці зовсім нові персонажі й учні не школярі, а ліцеїсти “лісею” від слова “ліс”, хоча сам навчальних заклад знаходиться за межами лісу.
Проте ситуації описуються у стилі Всеволода Нестайка. У ліцеї (“лісеї) є свої вчителі зі смішними назвами (наприклад, директор ворон Кар Карлович) та учні-птахи: Чижик Пижик, Льолик, Цінь, Цвірінь, Чик, Чирик, , Пиндик, Шуля, Карпуша, Кука, а головними персонажами – учні Грифа (забіяка), Крякс, Гелгуш, Пак і новачок Жартик.
Найгучніше в дитячій історії піднімається тема заведія і забіяки в класі: як це впливає на інших учнів, їхнє бажання навчатись і на взаємодію та соціалізацію. Автор вигадує позитивного героя Жартика, який своїми жартами й веселим настроєм змінює ситуацію із забіякою, провівши учнів через пригоди в підземеллі й показавши маленькому хуліганові важливість дружби й взаємопідтримки.
Видана історія Нестайка у видавництві “Школа” із чудовими ілюстраціями Валерія Харченка