Ваше ім'я: *

Ваш email *


Таємниця помічників святого Миколая

«Таємниця помічників святого Миколая» сучасної української письменниці Зоряни Живки  розповідає  про справжню суть свята і роль святого.

Багато дітей звикли очікувати й навіть вимагати від Миколая подарунків. Але Андрійко – головний персонаж історії – не такий. Він просить у листі до святого чудесну пригоду, відмовляючись від звичайних подарунків – іграшок, книжок, смаколиків, які він і так отримує від рідних на свята.

Хлопчик потрапляє у пригоду, почувши розмову сувенірів, що ожили й заговорили  на його полиці. Кожен із цих іграшок (неіграшками вони названі в історії) – персонаж, присутній в легендах і казках про святого Миколая у різних народів. Віслючок – це вифлеємський осел, на якому подорожує Миколай, Ангелик – вірний помічник святого, Химерик – чортик бешкетник з різочками для неслухняних дітей і Різдвяна  Зірка.

Андрійко ще не розуміє, що відбувається і має напружений день у школі. Він помічає потреби однокласника Федька, який дошкуляє йому. Замість того, щоб затіяти бійку, Андрій стає  миколаєм для Федька. Як саме, почитайте у книжечці!