Ваше ім'я: *

Ваш email *


Цуцик, який хотів хлопчика

«Цуцик, який хотів хлопчика» – книжка американської авторки Джейн Тайер (псевдонім, справжнє імя Кетрін Вулі), яка зробила її відомою, з чудовими ілюстраціями  від Лізи Маккей (вона проілюструвала більше 175 книжок для дітей).

Це історія про маленького песика, який попросив у мами-собачки хлопчика у подарунок на Різдво. Але перед цим йому треба було показати, що він був чемним цуциком. Мама ніяк не могла знайти хлопчика і пропонувала собачаткові і кролика, і рибок, і канарку, але маля хотіло хлопчика – та й годі.

Отож, воно саме вирушило на пошуки улюбленця. Але ні коллі, ні сетер, ні бульдог, ні шотландець – зовсім ніхто не хотів віддати свого господаря цуценяткові. Щеня зовсім втомилося і, втративщи будь-які надіїї мати доовгоочікуваний подарунок на Різдво, випадково приблукало до притулку для хлопчиків. Хто б міг подумати, що цієї різдвяної пори у нього врешті буде аж пятдесят справжнісіньких хлопчиків!

Із книжечки дітки можуть більше зрозуміти поведінку песиків, їхні породи, взаємини йцих кошлатих тварин із людьми. А також піднімаються глибокі питання одинокості, приналежності, пошуків…