Ваше ім'я: *

Ваш email *


Вечір перед завірюхою

Хто з нас не пам’ятає тих холодних зимових днів, коли так хотілося, щоб школу завтра відмінили, бо надто сніжно чи снігами замело? І що ж ми тоді робили? Невже сиділи вдома? Можливо, лише трішки… Книжечка Наташі Вінгс з ілюстраціями Еймі Ваммер саме про це.

Маленька дівчинка чекає на день, коли можна залишитися вдома. І коли він настає, що ж вона робить: їсть гарячі млинці на сніданок – у формі сніговика і сніжинок, потім під тріск вогню у каміні грає з батьками в настільну гру і, зрештою, виходить надвір!

Там вона з татком розчищає заїзд до гаража, хапає саночки – і гайда до найближчого пагорба!  Інші дітки, відпочиваючи від школи, з’їжджають із засніжених схилів теж, перевертаються і падають у кучугури, утворюють «паровозика» із саночок. А потім жбурляються сніжками, ховаючись за сніговими фортецями.

Коли пальчики змерзають, час іти додому, попити какао і порадіти, що сьогодні можна було не навчатись. А ввчері снігорозчищувальна машина нагадає про те, що дорога вже не засніжена, тому завтра до школи, хіба якщо вночі не прийде ще сильніша заметіль.

Історія віршована і читається легко і весело.