Ваше ім'я: *

Ваш email *


Відгуки про консультанта

Євгенія Краснопольская. Я спілкувалась із Олесею Елві й хочу сказати, що перед консультацією була налаштована скептично, я не вірила, що щось може зрушитись із місця. Я давно знайома із системою “Flymama”, не раз намагалась організувати свій час, проте ці спроби швидко сходили нанівець.  З перших хвилин консультації Олеся вразила мене своєю проникливістю й тонким чуттям психолога. Ми віднайшли корінь проблеми – чому мені не вдавалось організувати своє життя і підтримувати порядок: уся справа в мотивації! Для мене це стало відкриттям, вірніше, я здогадувалась, що справа не просто в тому, щоб іти за планами і розкладами. Завдяки Олесі я зрозуміла причину. Просто я не дозволяла собі займатись улюбленою справою і виокремлювати на це час. Тепер я точно знаю, що важливо дбати про себе. Для мене турбота про себе – це займатись улюбленою справою. Крім того, Олеся допомогла мені визначитись із варіантами реалізації «своєї справи». Ми обрали п’ять варіантів і зупинились на одному реальному й близькому для мене. Отже, ми: визначили варіант реалізації улюбленого заняття, спланували на це час на кожен день, спланували час домашніх справ, спланували час для ігор із старшою дитиною, а вихідні – для сім’ї.

Світлана Корнієнко. Найперше, до коучінгу з Олесею мені було корисно отримати список питань за темою коучінгу – це і мене підготувало, і було видно, що Олеся сама хоче ґрунтовно підготуватись і проникнутись темою. Тому на самій сесії було легко рухатись. Особливістю консультацій з Олесею є поєднання її каунселінгового досвіду з коучінговими питаннями. Особисто знаючи Олесю давно і бачачи її життя, я бачила позитивний приклад у тій сфері, яка мене цікавить, а мені особисто це важливо.  І сама особистість Олесі приваблива і відіграє значну роль – посмішка, приємна розмова, вся увага спрямовага на клієнта, вміння вислухати і проникнутись. Також Олеся гнучка з часом – готова приділити більше часу, якщо треба, або скоротити час для певної теми.  І від самої сесії отримується і практична користь, і підбадьорення!

Олена Морозевич

Олена Морозевич

Олена Морозевич. Хочу відзначити гарний професійний підхід Олесі до консультації. Одразу чітко визначили попередню дату скайп-консультації. Попередньо Олеся вислала анкету для заповнення. Питання в цій анкеті згруповані по різних аспектах життя, вони допомагають і мені самій провести аналіз моєї ситуації, знайти «тонкі місця» в стосунках у нашій сім’ї.

Під час консультації приємно вразила обізнаність Олесі з моєю ситуацією, тобто видно, що вона аналізувала мою анкету і підготувала кілька варіантів вирішення проблеми. Важливим є те, що Олеся також вела аудіо-запис нашої консультації, і пізніше я можу повторно прослухати і по-новому побачити деякі нюанси нашої розмови. Також Олеся підготувала для мене електронну книгу, що допомогло мені глибше розібратися в собі і в своєму ставленні до світу.

Олеся дуже мудра і прониклива людина. З перших хвилин спілкування відчувається її доброзичливе ставлення і глибоке розуміння моєї ситуації. Навіть її погляд більш точний, реальний, не викривлений моїм особистим сприйняттям. Я схильна дещо применшувати деякі проблеми, а Олеся відкриває справжню суть речей і пропонує варіанти вирішення проблеми.

Завдяки порадам Олесі я зрозуміла важливість і необхідність відстоювати правду про себе. Тепер я не закриватиму очі на постійні підколки зі сторони свекрухи і принизливі жарти на мою адресу, а активно відстоюватиму правду про себе, бо це впливає на мій внутрішній світ  і на мою дитину.

Я вже зробила кілька кроків по установці бар’єрів у спілкуванні з мамою мого чоловіка, і помітні маленькі позитивні зрушення в цій ситуації. Я вже отримала підтримку від чоловіка у цій справі  і ми разом намітили шляхи подолання непорозумінь зі свекрухою. Завдяки Олесі я вже розумію суть проблеми в моїй сім’ї і чітко знаю, які кроки слід зробити для покращення ситуації. Приємно радує, що Олеся пояснила, як можна працювати над моєю ситуацією і намітила перші кроки для її покращення.

Завдяки Олесі я зрозуміла суть проблем у моїй сім’ї, які мої очікування є нереалістичними, а чого слід очікувати з високою ймовірністю. Також я отримала план дій на найближче майбутнє для покращення стосунків у моїй сім’ї. Тепер я не сприймаю хороші відносини з моїм чоловіком та донькою як щось належне, а високо ціную їх і шукаю в них джерело свого щастя. А проблеми у стосунках з мамою чоловіка мене вже не так сильно ранять, як раніше.

З книги «Бар’єри», яку Олеся мені порекомендувала, я довідалась, що неможливо брати на себе всю відповідальність у стосунках – це дуже важка і невдячна справа. Я беру на себе тільки свою частину відповідальності за ситуацію, і роблю все від мене залежне для її покращення. Я впевнена, що я на правильному шляху, оскільки мій рівень енергії та задоволення  життям вже виріс і я більше не повернусь до старої ролі.

Nikilaichuk

Юлія Ніколайчук

Мене звати Юлія Ніколайчук, я є директором ГО ССХ України. Вже майже 2 роки Олеся надає мені коучінг та менторство. Я багато вчусь в Олесі, бо вона дуже збалансована особистість, професійна, жіночна і по-материнському чутлива і турботлива. Олеся дуже відповідальна, послідовна і структурована в своїй праці. Вона вміє шляхом питань підвести до вирішення ситуації. Для мене є важливим те, що Олеся проактивна в наших стосунках, часто сама ініціює наші розмови. Ніколи не відчувала тиску від Олесі, вона вміло знаходить слова, щоб дати пораду, навіть, якщо вона мені буде не до вподоби. Олеся посвячена та вірна, вона своїм життям демонструє приклад дисципліни, материнства і зрілої християнки.

 

 

 

DSC_0203

Інна Бас

 

Інна Бас. Найцінніше у консультації для мене особисто були самі Олесині запитання – вони з вигляду були простими і незамислуватими, але водночас дуже конкретними. Відповідаючи на запитання, я дивилася на різні моменти свого життя, які мене непокоїли, під зовсім іншим кутом. Ті питання наче відволікали мене від ниття і жалю над тими проблемами, а скеровували на висновок, на набуття уроку і досвіду. Ті питання змушували замислитись, чому це відбулося у твоєму житті, як ти пройшла це, і що змінила, щоб надалі такого не повторювалося. Консультація була надзвичайно живою, щирою і відвертою, і той факт, що вона проводилась у скайпі, ніяким чином не бентежив. Також сподобалась якась логічна послідовність у розмові, що спонукало до більшої зосередженості у відповідях на питання – тобто питання йшли від простих і загальних – до конкретних і глибших. Після консультації питання залишились, і я з часом навіть повторюю їх сама собі, щоб скерувати себе у певних ситуаціях.

Мені особисто було дуже цінне отримати таку консультацію професіонала. У певних проблемах ми часто потребуємо підтримки близьких та друзів, які зазвичай виступають нашими носовичками та адвокатами перед усіма і перед нами самими, а подібна консультація не захищає тебе, чи не вигороджує, а конкретно спрямовує, щоб виявити слабкі місця, і визначитися із шляхами щодо їх укріплення.
Я впевнена, що при потребі звернусь ще раз за консультацією. Наразі такої потреби я не маю, бо той метод роботи над собою, що я отримала від Олесі, наразі практикую і він мені дуже допомагає. Якщо виникнуть інші питання, де він діяти не буде – то обов”язково звернуся іще! Важко сказати, що могло б бути кращим у консультації – мені особисто все було надзвичайно комфортно.

Elizaveta

Єлізавета.

Єлізавета. Загальне враження від консультації суто позитивне. По перше, Олеся терпляче чекала й коректно нагадувала про нашу домовленість провести консультацію (я була на дачі з дітьми, без Інтернету). Олеся чекала на мою появу в зоні дії всесвітньої павутини.Чесно кажучи, я не дуже люблю відкриватись перед людьми, тим паче незнайомими, але Олеся дуже коректно вела нашу розмову і за 1 годину консультації ми пропрацювали досить обширну тему того, що мене бентежить і в чому я можу зростати. Обговорювали справді те, що важливо для мене, а не для консультанта. Олеся обережно, але наполегливо підводила мене до вирішення моїх труднощів і проблем.
Олеся допомогла мені подивитись на моє життя очима сторонньої людини, що дає іншу точку зору на те, що відбувається. Поради й рекомендації Олесі намагаюсь застосовувати у своїх стосунках із чоловіком і дітьми. І це спрацьовує! Життя стало відчутно кращим, щасливішим і спокійнішим! Інколи не вистачає погляду зі сторони, найменшого поштовху, щоб усе змінилось. Завдяки Олесі життя почало налагоджуватись