Ваше ім'я: *

Ваш email *


Заблоковані заметами

«Заблоковані заметами» – остання книжка, написана американською дитячою авторкою Керол Феннел, родом із славетного лютими морозами взимку штату Мічигану, та проілюстрована англійською художницею Амандою Харві.

Це історія про хлопчика Раді, якому зовсім нецікаво з бабусею Сілк: вона не грається з ним у комп’ютерні ігри, не любить включати телевізора, ненавидить голосні звуки… Тому хлопчику зовсім невесело, коли він дізнається, що батьки вирушають на відпочинок, а він має провести нудні дні зі строгою бабусею, яка завжди ходить на підборах і дуже охайно вкладає собі волосся. Холод і неприязнь існують у стосунках внука й татової мами.

Проте справжній холод, ціла хурделиця запанували у природі і сніг повністю замів будинок, де хлопчик мав провести доооовгі дні (так йому здавалось).  Без електрики, світла, тепла і води залишились заблоковані один на один бабуся і внук. Дедалі холодніше ставало у великому помешканні, тим теплішими ставали їхні стосунки. Все почалося із костюма горили, потім спільне читання на кухні, гра в шахи, споглядання місяця, розповіді з бабусиного дитинства, а також про хлопчикового дідуся.

Врешті їхні стосунки стали теплими і коли пригда із заметами закінчилась, а до будинку повернулись всі вигоди цивілізації, обоє, і Раді, і бабуся визнали, що вони чудово разом провели час.