Ваше ім'я: *

Ваш email *


Зелене світло на шляху

“Зелене світло на шляху” історія англійського автора й ілюстратора Бенедикта Блетвейта із серії “Пригоди червоного паровозика”.
Цього разу паровозик вирушає з вагонами з пасажирами, та от біда – на звичній для машиніста колії відбуваються ремонтні роботи і  Даффі (так звати машиніста) отримує вказівку їхати новим шляхом, завжди орієнтуючись на зелене світло світлофорів.
Таким чином усі на поїзді вирушають у нову незнану мандрівку. Вони проїжджають тунелем, який прокладений на дні моря, через Францію, Італію, Іспанію. У Франції його позаду підганяла електричка, в Італії – вантажний поїзд, а в Іспанії – пасажирський експрес.
Під час подорожі на пасажирів і машиніста чекають нові пригоди. Вся вода під час руху випарувалась і довелось наповнювати бак новою водою, потім перегоріло все вугілля й пасажири збирали дрова, а коли сфітлофор світився червоним, виявилось, що паровозик доїхав до кінця колії й опинився на паромі, який перевіз його через море. звідти він безпечно повернувся додому.
З історії читачі дізнаються про принцип роботи паровозика, про залізничний транспорт, різні країни і допомогу. А через ілюстрації дітки милуються краєвидами різних європейських країн.