Ваше ім'я: *

Ваш email *


Зимові історії

«Зимові історії» – видання харківського видавництво «Ранок», орієнтоване на діток дошкільного віку, які вчаться читати, воно належить до серії «Читаємо з Івасиком і Софійкою».

Маленькі читачі знайомляться з українськими братиком і сестричкою – Івасем та Софією і разом із ними переживають різні зимові пригоди чи заняття: написання листа Дідові Морозу, відвідини Дідом Морозом, загадування бажання, коли впала зірка, розфарбовування снігу, прикрашання ялинки, годування птахів, відшукування лісових гостинців на ялинці.

Ці історії діткам мають читати батьки, але також у книжечці є особливі сторінки для читання самими дітлахами, де вони не лише читають слова чи віршики, а виконують різні завдання: співставлення літніх і зимових картинок з відповідними словами, визначення, у якій коробці знаходиться який подарунок, співставлення назв сузір’їв із картинками, співставлення речень із картинками,  підрахунок, а також спільне читання віршика з мамою. Єдине зауваження в мене є до книжечки – це мова. Почасти зустрічаються русизми чи суржикові слова. А загалом завдання та історії цікаві дошкільнятам.