Ваше ім'я: *

Ваш email *


Зіронька

Що відбувалось на землі перед Різдвом ми вже знаємо: Марія, Йосип, подорож до Вифлеєма, пошук місця для ночівлі, повітка… А що ж відбувалось у космосі, серед небесних світил? Про це нам розказує сучасний український письменник Микола Мучинський в казочці “Зіронька”, опублікованій в “Зимовій книжці” (серія “Християнська читанка”.

А в небі в цей час відбувається цілий кастинг: Творець має обрати серед багатьох зірок ту,  яка послужить Йому у надзвичайно важливій справі. Зірочки в цій історії поводяться ну зовсім як люди: виступає одна самовпевнена і гордовита, вона точно знає, що заслуговує на такий привілей.

Тепер ми вже знаємо, що то за важлива справа була. Якби не Вифлеємська Зоря, то як же б тоді персонажі з біблійної оповіді про  народження Сапасителя дізнались, де відбулося Різдво? Але ми знаємо, що Сам Творець Всесвіту прийшов у просте місто, до бідної родини, як безпомічна Дитина. Чи хотів би Він вибрати Собі в головні персонажі гордовиту зірку? Він “противиться гордим, а смиренним дає благодать”. Про це й казочка – повчальна не лише для дітей, а й для дорослих.